ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΩΝ ΑΔΙΟΡΙΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΓΡΑΠΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΕΠ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 1998 ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΥΤΕΡΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟΜΕΑ

ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Share | 

FORUM - ΑΣΕΠ'98

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36 ... 67  Next
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gorbi

Αριθμός μηνυμάτων: 158
Ημερομηνία εγγραφής: 16/04/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Τρι 24 Jun 2008, 19:46

Τασία98 έγραψε:

ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ (ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΣΕΠ1998!!!!!!!) ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ!
ΑΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑ,ΑΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ….ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΗ!ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ….!
Surprised Surprised
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΗ ΓΕ.

ΚΑΛΗ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΟ; Very Happy Ο ΑΓΩΝΑ Σ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ....
Επιστροφή στην κορυφή Go down
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Πεμ 26 Jun 2008, 07:24

Τασία98 έγραψε:
gorbi,
ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Σ'ΕΝΑΝ ΑΠΟΦΟΙΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΧΙΟΥΜΟΡ...ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΕΣΑΙ! Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ,ΟΣΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ!

Υ.Γ/Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΤΙ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ...ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΣ...
ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ depon ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΙΜΑΩ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠ'ΟΣΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΚΡΟΧΟΛΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΖΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΟΥΣ,ΤΟΤΕ ΠΟΤΕ ΜΗ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΔΙΟΡΙΣΤΩ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ!
flower
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΗ ΓΕ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΚΟΥΦΕΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ Laughing ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Παρ 27 Jun 2008, 03:15

Τασία98 έγραψε:
gorbi,
ΣΥΝΑΔΕΡΦΕ,ΜΑΖΕΨΟΥ...
ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΚΟΥΦΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ...!!!!! tongue tongue tongue

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΗΛΟ ΘΑ ΠΑΩ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΔΗΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΟΝΗΣΙ,ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΟΝΗΣΙ; elephant
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Σαβ 28 Jun 2008, 01:56

Τασία98 έγραψε:
gorbi,
ΣΥΝΑΔΕΡΦΕ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΓΙΑ Ν'ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΤΩΝ ΓΝΩΣΕΩΝ ΣΟΥ..! tongue
ΚΑΙ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΑ ΧΑΖΑ ΑΣΤΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΓΡΑΠΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ...ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΝΩΝΥΜΑ!

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ,ΕΙΜΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΟΝΗΣΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ.
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Σαβ 28 Jun 2008, 01:59

gorbi έγραψε:
Τασία98 έγραψε:
gorbi,
ΣΥΝΑΔΕΡΦΕ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΓΙΑ Ν'ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΤΩΝ ΓΝΩΣΕΩΝ ΣΟΥ..! tongue
ΚΑΙ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΑ ΧΑΖΑ ΑΣΤΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΓΡΑΠΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ...ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΝΩΝΥΜΑ!

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ,ΕΙΜΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΟΝΗΣΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ.
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Σαβ 28 Jun 2008, 02:02

gorbi έγραψε:
Τασία98 έγραψε:
gorbi,

:fara lol! afro albino Twisted Evil Evil or Very Mad Embarassed @ No o: [img][/img][img][/img]
konkan

Αριθμός μηνυμάτων: 9
Ημερομηνία εγγραφής: 30/05/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Κυρ 29 Jun 2008, 02:18

Το έχετε παραξηλώσει .Αυτά που γράφονται είναι άσχετα με το θέμα.
markch

Αριθμός μηνυμάτων: 2
Ημερομηνία εγγραφής: 29/06/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Κυρ 29 Jun 2008, 04:54

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ :

Με απόφαση του υφυπουργού Οικονομικών κ. Α. Μπέζα, 250 από τους 750 ελεγκτές που υπηρετούν στην ΥΠΕΕ μετατίθενται στις εφορίες και στην κεντρική υπηρεσία του υπουργείου Οικονομικών λόγω έλλειψης ζήλου αλλά και ολιγωρίας κατά την άσκηση των ελεγκτικών τους δραστηριοτήτων. Η κατάρρευση των φορολογικών εσόδων, μετά τα Ελεγκτικά Κέντρα, παρέσυρε και την Υπηρεσία Ειδικών Ελέγχων με έναν στους τρεις ελεγκτές να επιστρέφει στις εφορίες και τους υπόλοιπους να τίθενται υπό κρίση ανά μήνα ανάλογα με την πορεία των εισπράξεων.

Ειδικότερα, με χθεσινή απόφαση του υφυπουργού Οικονομικών, κ. Α. Μπέζα, 250 από τους 750 ελεγκτές που υπηρετούν στην ΥΠΕΕ μετατίθενται στις εφορίες και στην κεντρική υπηρεσία του υπουργείου Οικονομικών λόγω έλλειψης ζήλου αλλά και ολιγωρίας κατά την άσκηση των ελεγκτικών τους δραστηριοτήτων.

Τον δρόμο της επιστροφής στα υπηρεσιακά τους καθήκοντα θα ακολουθήσουν, κατόπιν εντολής του υφυπουργού και όλοι οι υπάλληλοι της ΥΠΕΕ που έχουν αποσπαστεί στα πολιτικά γραφεία υπουργών και βουλευτών. Οι απερχόμενοι ελεγκτές θα αντικατασταθούν από υπαλλήλους του υπουργείου που «έχουν όρεξη για δουλειά», όπως τόνιζαν χαρακτηριστικά χθες στελέχη του οικονομικού επιτελείου αλλά και από τους επιτυχόντες ελεγκτές του διαγωνισμού του υπουργείου Οικονομίας που είχε διεξαχθεί το 2003 επί κυβερνήσεως ΠαΣοΚ.

Σημειώνεται ότι σημαντικό ρόλο στην απόφαση του υφυπουργού διαδραμάτισε πόρισμα της Ειδικής Επιτροπής Αξιολόγησης του υπουργείου, σύμφωνα με το οποίο παρατηρήθηκαν σημαντικές ελλείψεις σε ελέγχους που διενεργήθηκαν, τόσο ως προς τη διαδικασία όσο και ως προς τη βεβαίωση των φόρων. Στο πόρισμα αφήνονται σαφώς και υπόνοιες για «περίεργη» συμπεριφορά των ελεγκτικών οργάνων που αμελούν να ελέγξουν τις υποχρεώσεις πολλών από τις επιχειρήσεις που επιλέγονται, με αποτέλεσμα να ενισχύονται φαινόμενα αθέμιτου ανταγωνισμού στην αγορά.

Στόχος η πάταξη της φοροδιαφυγής
Απώτερος στόχος της αναδιάρθρωσης του ελεγκτικού μηχανισμού αποτελεί η εναντικοποίηση των προσπαθειών για την αντιμετώπιση της φοροδιαφυγής και την ενίσχυση των φορολογικών εσόδων. Ηδη, το προσεχές διάστημα ξεκινά μία μεγάλη ενημερωτική εκστρατεία για την ευαισθητοποίηση των πολιτών απέναντι στο φαινόμενο αυτό, με την ΥΠΕΕ να καλείται να συνδράμει την προσπάθεια αυτή, χωρίς να θέτει διαχωριστικές γραμμές σε μεγάλες και μικρές υποθέσεις. Στο πλαίσιο αυτό ο κ. Μπέζας έχει καλέσει τους ελεγκτές της ΥΠΕΕ να δώσουν έμφαση το προσεχές διάστημα σε τρεις τομείς που αφορούν:

- Στην έκδοση πλαστών και εικονικών τιμολογίων από νέες επιχειρήσεις και επιτηδευματίες που παρουσιάζουν μεγάλη επικινδυνότητα λόγω της δραστηριότητάς τους.

- Στην απόδοση του ΦΠΑ από τις επιχειρήσεις μέσω της διενέργειας σαρωτικών προληπτικών ελέγχων. «Περάστε το μήνυμα σε όλους τους επιτηδευματίες», αναφέρει χαρακτηριστικά στις οδηγίες του ο κ. Μπέζας, «πως η μη υποβολή δηλώσεων απόδοσης ΦΠΑ και λοιπών παρακρατούμενων φόρων, εντοπίζεται από την ΓΓΠΣ και ελέγχεται άμεσα».

- Στη διακίνηση των καυσίμων.

28/6/2008
Πηγή: www.kerdos.gr
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Δευ 30 Jun 2008, 00:52

konkan έγραψε:
Το έχετε παραξηλώσει .Αυτά που γράφονται είναι άσχετα με το θέμα.

ΤΟ ΣΙΓΑΝ ΚΡΕΙΤΤΟΝ ΕΣΤΙ ΤΟΥ ΛΑΛΕΙΝ.ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΜΙΑ ''ΑΣΧΕΤΗ ΝΥΧΤΑ''ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΤΗΣ Β.ΣΟΦΙΑΣ.
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Δευ 30 Jun 2008, 01:01

Τασία98 έγραψε:
gorbi,
ΑΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ..ΑΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΟΥΝ!
ΝΑ ΠΑΣ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ!!ΝΑ ΠΑΣ....!ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΘΑ'ΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΣΚΗΝΙΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ!!!!ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!Wink Wink Wink

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΗΤΑΝ Η ΠΡΕΠΟΥΣΑ.ΤΙ ΘΕΣ/ΚΗ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΑΣΤΥ! 'Η ΛΑΝΘΑΝΩ;Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ......
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΝΟΥΜΕ,ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ........ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ!
konkan

Αριθμός μηνυμάτων: 9
Ημερομηνία εγγραφής: 30/05/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Τρι 01 Jul 2008, 04:03

Φαίνεται οτι το φορουμ έχει γίνει ένα κλειστό κλαμπ και οποιαδήποτε διαφορετική άποψη δέχεται λογοκρισία.Λοιπόν στις σκηνές δεν ήμουν λόγω σοβαρότατου προβλήματος υγείας.Ημουν όμως από την αρχή των κινητοποιήσεων έως ότου μου έσκασε μύτη το λαχείο της υγείας.Δεν ενδιαφέρομαι πια για τον εαυτό μου,απλά παρακολουθώ τις εξελίξεις για τους υπόλοιπους.Η συμβουλή μου είναι να μην είστε αδιάλλακτοι,γιατί μέχρι τώρα δεν σας έχει βοηθήσει.Και να αφήνετε να ακούγεται και καμία άλλη γνώμη.
markch

Αριθμός μηνυμάτων: 2
Ημερομηνία εγγραφής: 29/06/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Τρι 01 Jul 2008, 06:33

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΠ΄ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΗΓΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΟΥ
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ (ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ) ΔΕΝ ΜΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΚΑΝ
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΑΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ 2003 ΚΑ ΜΕΤΑ
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Τετ 02 Jul 2008, 08:46

Τασία98 έγραψε:
konkan,
ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ...ΚΑΝΑΜΕ ΑΣΤΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΞΗΛΩΣΕΙ.ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ?ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΝΕΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
Υ.Γ/ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΙΑΛΛΑΚΤΟΙ...ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΙ ΚΑΚΟ ΚΑΝΑΜΕ???? Sad

markch,

ΜΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΠΙ ΠΟΝΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΩ ΕΣΕΝΑ!
ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΙΡΑ!ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙ ΕΙΜΑΙ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ????ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!! Sad

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΑΠΙΣΤΟΥΣ,Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ......ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΣ ΕΝΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ. catΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ;
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Τετ 02 Jul 2008, 09:20

konkan έγραψε:
Φαίνεται οτι το φορουμ έχει γίνει ένα κλειστό κλαμπ και οποιαδήποτε διαφορετική άποψη δέχεται λογοκρισία.Λοιπόν στις σκηνές δεν ήμουν λόγω σοβαρότατου προβλήματος υγείας.Ημουν όμως από την αρχή των κινητοποιήσεων έως ότου μου έσκασε μύτη το λαχείο της υγείας.Δεν ενδιαφέρομαι πια για τον εαυτό μου,απλά παρακολουθώ τις εξελίξεις για τους υπόλοιπους.Η συμβουλή μου είναι να μην είστε αδιάλλακτοι,γιατί μέχρι τώρα δεν σας έχει βοηθήσει.Και να αφήνετε να ακούγεται και καμία άλλη γνώμη.

ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ..('Αλλ΄άνα έξ εδράνων).
gorbi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FORUM - ΑΣΕΠ'98   Τετ 02 Jul 2008, 09:25

Τασία98 έγραψε:
konkan,
ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ...ΚΑΝΑΜΕ ΑΣΤΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΞΗΛΩΣΕΙ.ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ?ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΝΕΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
Υ.Γ/ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΙΑΛΛΑΚΤΟΙ...ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΙ ΚΑΚΟ ΚΑΝΑΜΕ???? Sad

markch,

ΜΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΠΙ ΠΟΝΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΩ ΕΣΕΝΑ!
ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΙΡΑ!ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙ ΕΙΜΑΙ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ????ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!! Sad

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΤΡΙΜΗΝΟ ΕΓΚΛΕΙΣΜΟ ΣΕ ΟΡΝΙΘΟΤΡΟΦΕΙΟ. geek cat

FORUM - ΑΣΕΠ'98

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 67Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36 ... 67  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: -